Tahsin Hasan HASANOĞLU
Hastane Yöneticisi (Başhekim)
Merkezimiz Hakkında
Başhekim Yazısı
Merkezimiz Tarihçesi
Bölümlerimiz/Branşlarımız
Hizmetlerimiz
Hizmet İçi Eğitimler
Anlaşmalı Kurumlar
Enfeksiyon Kontrol Birimi
İstatistikler
Satınalma ve İhaleler
Basında Biz
Kalite Çalışmaları

Anketimize Katılın


BAŞHEKİMİN YAZISI

 İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, tedavilerinizin her aşamasını güven ve huzur dolu bir ortam içerisinde gerçekleştirip, memnuniyetinizi artırmak ve kusursuz  hasta - hekim iletişimi gerçekleştirmek adına,  20.07.2009 tarihinden günümüze hizmet sunmaktayız. Ağız ve diş sağlığı konusunda beklentilerinizin ötesine geçebilmek için, sürekli eğitim, değişim ve gelişim içerisindeyiz. 

Çağın teknolojisini takip ederek, yüksek kalitede ağız-diş sağlığı hizmetini hastalarımıza eşit olarak ulaştırmak ve hizmetlerimize kolay erişim sağlamak kalite politikamızın temelidir. Deneyimli, nitelikli ve ekip ruhu ile çalışan kadromuzla verdiğimiz hizmetin getirdiği sorumluluğun bilincinde hareket ederek ‘’önce insan ‘’ temel anlayışı ile güler yüzlü ve hasta haklarını gözeten kalite politikasıyla faaliyet gösteriyoruz.

 

Emekleriyle hizmetlerimize değer katan tüm personelime, bizi tercih eden ve bu konuda gönüllü tanıtımımızı yapan hastalarımıza şahsım adına; sizlere sunduğumuz hizmetlerimize daha iyi fiziki şartlarda ulaşabilmeniz için, yapılan ve yapılacak olan çalışmalarda emeği geçen tüm birimlere de Gölbaşı halkı ve personelim adına teşekkürü borç bilir ve paylaşırım.

Yüzünüzde sağlıklı gülüşlerin eksik olmaması dileklerimle…..

 

 

Tahsin Hasan HASANOĞLU 
Başhekim

 

 


E-Bordro Sorgulama
E-Bordro
( Muhasebat)
HKS
KALİTE YÖNETİMİ
Sağlık Bakanlığı
Sosyal Güvenlik Kurumu
Bursa Valiliği
İl Sağlık Müdürlüğü
Türk Dişhekimleri Birliği
Acil Telefon Numaraları
Diş Sağlığı Sözlüğü

BURSA

Online Ziyaretçi 2
Bugün Ziyaret 210
Toplam Ziyaret 943938

Tel : 0 224 712 19 19 - Mail : bilgi@inegoladsm.gov.tr